Nasza usługa

Serwis i pogotowie dźwigowe

Firma świadczy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zainstalowanych przez siebie urządzeń z zapewnieniem wszystkich części i podzespołów. Świadczymy również usługę pogotowia dźwigowego 24/7.

Chcesz zgłosić awarię?
tel. 42 203 69 16

Windy osobowe i towarowe to bardzo zaawansowane urządzenia, które zapewniają dużą wydajność oraz niskie ryzyko wystąpienia usterki. Nie są jednak zupełnie bezawaryjne. Dlatego nasza firma oprócz projektowania i montażu urządzeń dźwigowych oferuje również serwis wind. Łódź to tylko jedno z miast, które obejmujemy swoim zasięgiem. Odpowiadamy na zgłoszenia prywatnych inwestorów, deweloperów oraz zarządców obiektów komercyjnych. Naszym klientom proponujemy długofalową współpracę lub możliwość realizacji jednorazowych zleceń.

Regularny serwis wind wydłuża ich żywotność oraz zapewnia bezawaryjne działanie. Dbałość o stan techniczny ma także wpływ na bezpieczeństwo użytkowania. Nasza firma oferuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Obsługujemy windy osobowe i towarowe. Mamy stosowne uprawnienia, wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Profesjonalny sprzęt pozwala nam nie tylko sprawnie usuwać awarie, ale przede wszystkim zapobiegać pojawianiu się usterek. Podczas każdej naprawy korzystamy wyłącznie z atestowanych podzespołów.

Jaki obszar obejmuje nasze pogotowie dźwigowe? Łódź to lokalizacja, gdzie działamy w trybie 24/7. Nasze główne atuty to:

  • natychmiastowa reakcja na przesłane zgłoszenie,
  • wsparcie dotyczące postępowania w momencie awarii,
  • krótki czas przybycia na miejsce awarii,
  • szybka diagnostyka i usunięcie stwierdzonej usterki.

Jako profesjonalna firma oferująca serwis wind, dajemy gwarancję na każdą wykonaną naprawę. Serwisujemy zarówno urządzenia osobowe, jak i dźwigi towarowe.

Dlaczego warto wybrać nasz dźwig serwis? Łódź to miasto, w którym obsługujemy wielu klientów. Ich opinia jest najlepszą rekomendacją i potwierdzeniem jakości oferowanych usług.

 

Pogotowie dźwigowe

Windy mogą zaciąć się w każdej chwili i często zdarza się, że do awarii dochodzi w najmniej oczekiwanym momencie. Warto wtedy pamiętać o tym, że działa pogotowie dźwigowe. Oferujemy nasze usługi w zakresie otwierania kabin windy i serwisu dźwigów. Nasza grupa interwencyjna jest gotowa do wyjazdu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nie zwlekaj z wezwaniem specjalistów z pogotowia dźwigowego. Numer znajdziesz na naszej stronie – możesz go zapisać na tablicy ogłoszeń w budynki i na pewno umieścić w widocznym miejscu w kabinie windy.

Nasze pogotowie dźwigowe:

  • jest dostępne całą dobę, w każdy dzień tygodnia,
  • działa szybko i skutecznie,
  • oferuje serwis dźwigów, prace konserwatorskie, wymiany zużytych części.

Wezwij nas w razie awarii platformy dla osób niepełnosprawnych, windy szpitalnej, dźwigu osobowego, towarowego lub przemysłowego oraz innych. Zapraszamy do współpracy z fachowcami, którzy zajmują się nie tylko serwisem dźwigów, ale też ich projektowaniem, montowaniem, konserwowaniem oraz modernizowaniem.

Dlaczego my?

Dlaczego warto?

01

Stabilna pozycja na rynku

Firma w zakresie dźwigowym prowadzi działalność od ponad 17 lat. Wykonaliśmy kilkaset realizacji, jesteśmy liderem lokalnego rynku.

02

Wykwalifikowana kadra

W zasobach firmowych zatrudniamy specjalistów w zakresie inżynierii dźwigowej, mamy własny dział montażu, konserwacji oraz pogotowia dźwigowego.

03

Sprawdzone rozwiązania

Od samego początku działalności ściśle współpracujemy w fabryką LIFT SERVICE S.A. w Lublinie. Dbamy o precyzyjną specyfikację oraz jakość dostarczanych produktów, co przeradza się w stabilną prace urządzeń oraz ich niezawodność.