Nasza usługa

Serwis i pogotowie dźwigowe

Firma świadczy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zainstalowanych przez siebie urządzeń z zapewnieniem wszystkich części i podzespołów. Świadczymy również usługę pogotowia dźwigowego 24/7.

Chcesz zgłosić awarię?
tel. 42 203 69 16

Windy osobowe i towarowe to bardzo zaawansowane urządzenia, które zapewniają dużą wydajność oraz niskie ryzyko wystąpienia usterki. Nie są jednak zupełnie bezawaryjne. Dlatego nasza firma oprócz projektowania i montażu urządzeń dźwigowych oferuje również serwis wind. Łódź to tylko jedno z miast, które obejmujemy swoim zasięgiem. Odpowiadamy na zgłoszenia prywatnych inwestorów, deweloperów oraz zarządców obiektów komercyjnych. Naszym klientom proponujemy długofalową współpracę lub możliwość realizacji jednorazowych zleceń.

Regularny serwis wind wydłuża ich żywotność oraz zapewnia bezawaryjne działanie. Dbałość o stan techniczny ma także wpływ na bezpieczeństwo użytkowania. Nasza firma oferuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Obsługujemy windy osobowe i towarowe. Mamy stosowne uprawnienia, wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Profesjonalny sprzęt pozwala nam nie tylko sprawnie usuwać awarie, ale przede wszystkim zapobiegać pojawianiu się usterek. Podczas każdej naprawy korzystamy wyłącznie z atestowanych podzespołów.

Jaki obszar obejmuje nasze pogotowie dźwigowe? Łódź to lokalizacja, gdzie działamy w trybie 24/7. Nasze główne atuty to:

  • natychmiastowa reakcja na przesłane zgłoszenie,
  • wsparcie dotyczące postępowania w momencie awarii,
  • krótki czas przybycia na miejsce awarii,
  • szybka diagnostyka i usunięcie stwierdzonej usterki.

Jako profesjonalna firma oferująca serwis wind, dajemy gwarancję na każdą wykonaną naprawę. Serwisujemy zarówno urządzenia osobowe, jak i dźwigi towarowe.

Dlaczego warto wybrać nasz dźwig serwis? Łódź to miasto, w którym obsługujemy wielu klientów. Ich opinia jest najlepszą rekomendacją i potwierdzeniem jakości oferowanych usług.

Dlaczego my?

Dlaczego warto?

01

Stabilna pozycja na rynku

Firma w zakresie dźwigowym prowadzi działalność od ponad 17 lat. Wykonaliśmy kilkaset realizacji, jesteśmy liderem lokalnego rynku.

02

Wykwalifikowana kadra

W zasobach firmowych zatrudniamy specjalistów w zakresie inżynierii dźwigowej, mamy własny dział montażu, konserwacji oraz pogotowia dźwigowego.

03

Sprawdzone rozwiązania

Od samego początku działalności ściśle współpracujemy w fabryką LIFT SERVICE S.A. w Lublinie. Dbamy o precyzyjną specyfikację oraz jakość dostarczanych produktów, co przeradza się w stabilną prace urządzeń oraz ich niezawodność.