Platformy dla niepełnosprawnych

PLATFORMY DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Nasza gama produktowa obejmuję również urządzenia, które umożliwiają osobom niepełnosprawnym pokonywanie barier architektonicznych w miejscach gdzie tradycyjne dźwigi nie mają zastosowania.

Możemy wyróżnić dwa różne typy urządzeń, platformy pionowe i przyschodowe, które umożliwiają transport osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich, a także osób mających trudności z przemieszczaniem się.

Oferowane rozwiązanie są łatwe i szybkie w montażu, dostosowane do wymagań stawianych przez klienta, niezawodne w codziennej eksploatacji.

Oferta obejmuje dostawę, montaż i konserwację:

  • platform pionowych (napęd śrubowy, hydrauliczny, łańcuchowy)
  • platform przyschodowych

Współpracujemy z czołowymi producentami na świecie takimi jak: VIMEC, Ascendor, CIBES, Aritco

Platformy pionowe i przyschodowe

W naszej ofercie dostępne są platformy przeznaczone do użytku przez osoby niepełnosprawne. Zaprojektowaliśmy konstrukcje pionowe i przyschodowe, które umożliwiają osobom z dysfunkcjami ruchowymi swobodne pokonywanie schodów, podestów i innych miejsc, gdzie występuje odczuwalna różnica poziomów.

Nasze platformy:

  • powstają z oryginalnych komponentów VIMEC czy Aritco,
  • są solidne i stabilne,
  • występują w dwóch wersjach: pionowej i przyschodowej,
  • mają eleganckie wykończenie.

Dzisiaj platformy dla wózków inwalidzkich powinny znaleźć się w galeriach handlowych, muzeach, budynkach wielorodzinnych, biurowcach. Inwestujący w takie obiekty coraz bardziej zwracają uwagę na potrzeby wszystkich użytkowników – w tym także osób niepełnosprawnych. Z myślą o poruszających się na wózkach, o kulach czy seniorach aranżują wygodne wejścia wyposażone w ruchome platformy. Są one solidne, łatwe w obsłudze i estetycznie wykonane na konkretny wymiar.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego my?

Dlaczego warto?

01

Stabilna pozycja na rynku

Firma w zakresie dźwigowym prowadzi działalność od ponad 17 lat. Wykonaliśmy kilkaset realizacji, jesteśmy liderem lokalnego rynku.

02

Wykwalifikowana kadra

W zasobach firmowych zatrudniamy specjalistów w zakresie inżynierii dźwigowej, mamy własny dział montażu, konserwacji oraz pogotowia dźwigowego.

03

Sprawdzone rozwiązania

Od samego początku działalności ściśle współpracujemy w fabryką LIFT SERVICE S.A. w Lublinie. Dbamy o precyzyjną specyfikację oraz jakość dostarczanych produktów, co przeradza się w stabilną prace urządzeń oraz ich niezawodność.