Platformy dla niepełnosprawnych

PLATFORMY DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Nasza gama produktowa obejmuję również urządzenia, które umożliwiają osobom niepełnosprawnym pokonywanie barier architektonicznych w miejscach gdzie tradycyjne dźwigi nie mają zastosowania.

Możemy wyróżnić dwa różne typy urządzeń, platformy pionowe i przyschodowe, które umożliwiają transport osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich, a także osób mających trudności z przemieszczaniem się.

Oferowane rozwiązanie są łatwe i szybkie w montażu, dostosowane do wymagań stawianych przez klienta, niezawodne w codziennej eksploatacji.

Oferta obejmuje dostawę, montaż i konserwację:

  • platform pionowych (napęd śrubowy, hydrauliczny, łańcuchowy)
  • platform przyschodowych

Współpracujemy z czołowymi producentami na świecie takimi jak: VIMEC, Ascendor, CIBES, Aritco

Dlaczego my?

Dlaczego warto?

01

Stabilna pozycja na rynku

Firma w zakresie dźwigowym prowadzi działalność od ponad 17 lat. Wykonaliśmy kilkaset realizacji, jesteśmy liderem lokalnego rynku.

02

Wykwalifikowana kadra

W zasobach firmowych zatrudniamy specjalistów w zakresie inżynierii dźwigowej, mamy własny dział montażu, konserwacji oraz pogotowia dźwigowego.

03

Sprawdzone rozwiązania

Od samego początku działalności ściśle współpracujemy w fabryką LIFT SERVICE S.A. w Lublinie. Dbamy o precyzyjną specyfikację oraz jakość dostarczanych produktów, co przeradza się w stabilną prace urządzeń oraz ich niezawodność.