Komponenty dźwigowe

KOMPONENTY DŹWIGOWE

Skuteczny serwis dźwigów wymaga kompletnej bazy części i podzespołów zamiennych. W ofercie posiadamy komponenty eksploatacyjne, jak i nieeksploatacyjne do dźwigów produkcji LIFT SERVICE S.A. Ciągły dostęp do części zamiennych pozwala na zminimalizowanie przestoju dźwigu zarówno w przypadku zużycia eksploatacyjnego komponentów, jak  i w wyniku dewastacji. Posiadamy komponenty produkcji LIFT SERVICE S.A., a także czołowych, światowych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Komponenty dźwigowe

Urządzenia dźwigowe są zazwyczaj intensywnie eksploatowane, co powoduje ich szybsze zużywanie. Oczywiście, oprócz typowego codziennego użytkowania musimy jeszcze wziąć pod uwagę fakt, że podzespoły ulegają usterkom. Czasem da się im zapobiec, a także naprawić.

Zazwyczaj dobrze, regularnie prowadzona konserwacja wystarczy, aby uniknąć większej awarii. Czasem jednak dojdzie do przepięcia czy uszkodzenia mechanicznego. Wtedy jedyną opcją jest serwisowanie, a gdy również to nie się nie uda, to wówczas wymiana komponentu dźwigowego na nowy. Warto dokonać takiej wymiany, jeśli nie chcesz przepłacać i inwestować w zupełnie nową  maszynę. Dzięki dopasowaniu właściwego, kompatybilnego, oryginalnego elementu wysokiej klasy, większość urządzeń jest w stanie dalej pracować bez przestojów.

Niezawodne części zamienne do dźwigów

W naszej ofercie znajdziesz właśnie takie części zamienne, które cechują się solidnym wykonaniem i niezawodną pracą. Współpraca z nami oznacza, że:

  • otrzymujesz dostęp do bogatego asortymentu komponentów dźwigowych o różnych właściwościach i parametrach technicznych,
  • masz możliwość zakupienia oryginalnych części za naszym pośrednictwem, co oznacza znaczne oszczędności czasu i pieniędzy,
  • zyskujesz możliwość naprawienia dźwiga, bez konieczności wymieniania go na nowy. To oczywiście znacznie ogranicza poniesione wydatki.

Nie tylko dostarczamy komponenty dźwigowe. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe oraz merytoryczne wsparcie w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań. Na pewno docenisz możliwość rzeczowej rozmowy z naszym specjalistą, który po rozpoznaniu Twoich potrzeb, dopasuje najlepsze produkty i opowie o ich zaletach. Zawsze staramy się zaproponować Ci kilka rozwiązań, abyś miał możliwość manewru i dokonania najlepszej dla siebie decyzji zakupowej.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Znajdziesz tutaj komponenty eksploatacyjne i nieeksploatacyjne od światowej klasy producentów. Masz pewność, że kupując w zaufanym źródle trafisz wyłącznie na oryginalne produkty z gwarancją.

Dlaczego my?

Dlaczego warto?

01

Stabilna pozycja na rynku

Firma w zakresie dźwigowym prowadzi działalność od ponad 17 lat. Wykonaliśmy kilkaset realizacji, jesteśmy liderem lokalnego rynku.

02

Wykwalifikowana kadra

W zasobach firmowych zatrudniamy specjalistów w zakresie inżynierii dźwigowej, mamy własny dział montażu, konserwacji oraz pogotowia dźwigowego.

03

Sprawdzone rozwiązania

Od samego początku działalności ściśle współpracujemy w fabryką LIFT SERVICE S.A. w Lublinie. Dbamy o precyzyjną specyfikację oraz jakość dostarczanych produktów, co przeradza się w stabilną prace urządzeń oraz ich niezawodność.