Dźwigi hydrauliczne

WINDY HYDRAULICZNE

  1. Dźwigi osobowe i towarowe z prawem jazdy osób towarzyszących w zakresie udźwigu do 10.000 kg i prędkości podnoszenia do v= 1.0 m/s wg. wymagań normy PN-EN 81.20
  2. W produkcji seryjnej dostępne są dźwigi hydrauliczne w serii „Classic” o udźwigu od 320 kg do 1600 kg i prędkości podnoszenia do 0,63 m/s oraz wysokości podnoszenia do 25 m. Seria ta zawiera typowe i najczęściej stosowane rozwiązania dźwigów osobowych przydatne dla budownictwa mieszkaniowego , budynków użyteczności publicznej i szpitali. Program produkcji tej serii zawiera rozwiązania dźwigów dla osób niepełnosprawnych na wózkach oraz przewożenia łóżek szpitalnych. Dane techniczne oraz wytyczne budowlane dla tych dźwigów są dostępne na stronie www z zakładce technicznej w katalogu: DŹWIGI HYDRAULICZNE seria „Classic”. Aby uzyskać dostęp do rysunków w formacie „pdf” należy kliknąć na nr wybranego projektu z tabeli: Program Produkcji Dźwigów Hydraulicznych seria „Classic”.
  3. Dźwigi poza programem serii „Classic „ dostępne są na indywidualne zapytania po uzgodnieniu danych wejściowych i sprecyzowaniu oczekiwań klienta. Dostępne są różne dźwigi osobowe przystosowane do przewożenia towarów z załadunkiem wózkiem typu „paleciak” lub wózkiem widłowym oraz do przewożenia samochodów.
  4. Dźwigi z zaniżonym podszybiem lub nadszybiem wg. wymagań normy PN-EN81.21. Typu Dreamlift zakresie do 900 kg i min. podszybiu 250 mm i nadszybiu 2650 mm. Inne rozwiązania na bazie ram produkowanych w Lift Service w zakresie udźwigu do 1600 kg i min. podszybiu 800 mm i nadszybiu 2700 mm . Dźwigi polecane do istniejących obiektów z ograniczeniami architektonicznymi.
  5. Dźwigi towarowe z prawem wstępu ludzi przy załadunku wg. PN-EN81.31 i dyrektywy maszynowej 2006/42/WE w zakresie udźwigu do 3000 kg i prędkości podnoszenia do v=0,63 m/s. Rozwiązania techniczne oraz wytyczne budowlane dostępne tylko na indywidulane zapytania. Dźwigi umożliwiają przewożenia ładunków bez obecności osób i są szczególnie polecane do przewożenia kontenerów i ładunków o wysokości większej niż 1,2 m .

Niezawodne windy hydrauliczne – Łódź i okolice

Windy hydrauliczne osobowe dostępne w naszej ofercie charakteryzuje wysoki poziom niezawodności. Urządzenia spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa oraz są zgodne z indywidualnie opracowanymi standardami jakościowymi. Windy hydrauliczne montowane przez naszą firmę wyróżniają się niskim poziomem hałasu podczas pracy. Dużym atutem jest także cena o wiele bardziej konkurencyjna niż w przypadku dźwigów linowych. Zróżnicowanie parametrów technicznych ułatwia dopasowanie urządzenia do specyfiki danego obiektu.

W ofercie naszej firmy dostępne są również windy towarowe, które sprawdzają się w zakładach o zróżnicowanym profilu działalności. Wspólnym mianownikiem wszystkich urządzeń jest bezawaryjność oraz prostota obsługi. Każdy dźwig osobowy hydrauliczny może być dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Bazując na doświadczeniu oraz rozwiniętym zapleczu technicznym jesteśmy w stanie podjąć się najbardziej skomplikowanych projektów. Obsługujemy zarówno małe inwestycje, jak i duże realizacje. Oferujemy dostawę wysokiej klasy urządzeń, montaż oraz regularny serwis dźwigów hydraulicznych.

Dlaczego my?

Dlaczego warto?

01

Stabilna pozycja na rynku

Firma w zakresie dźwigowym prowadzi działalność od ponad 17 lat. Wykonaliśmy kilkaset realizacji, jesteśmy liderem lokalnego rynku.

02

Wykwalifikowana kadra

W zasobach firmowych zatrudniamy specjalistów w zakresie inżynierii dźwigowej, mamy własny dział montażu, konserwacji oraz pogotowia dźwigowego.

03

Sprawdzone rozwiązania

Od samego początku działalności ściśle współpracujemy w fabryką LIFT SERVICE S.A. w Lublinie. Dbamy o precyzyjną specyfikację oraz jakość dostarczanych produktów, co przeradza się w stabilną prace urządzeń oraz ich niezawodność.