Dźwigi osobowe

WINDY OSOBOWE

Dźwigi osobowe są powszechnie używane w wielokondygnacyjnych budynkach do przewożenia osób. Oprócz funkcji typowo użytecznych są niejednokrotnie elementem ciekawych projektów architektonicznych stanowiąc ich uzupełnienie i podnosząc prestiż obiektów w których są zainstalowane. Ciekawe wzornictwo, najwyższa jakość komponentów i materiałów z których są wykonywane, jak też komfort podróżowania i bezawaryjność to cechy które wyróżniają nasze urządzenia. Równie ważna jest dla nas dostępność i użyteczność dla wszystkich ludzi, w tym osób niepełnosprawnych dla których winda jest niejednokrotnie jedynym możliwym środkiem transportu w budynku. Nasza oferta obejmuje także windy szpitalne które pozwalają na przewożenie osób chorych w łóżkach, razem z obsługą pielęgniarską, lekarzami i sprzętem medycznym.

Gdzie można zobaczyć montowane przez nas windy osobowe? Łódź to tylko jedno z miast, w którym realizujemy tego typu usługi. Współpracujemy z deweloperami, prywatnymi inwestorami oraz instytucjami państwowymi. Oferujemy zarówno małe dźwigi osobowe, jak i duże windy dostosowane do specyfiki i potrzeb danego obiektu.

WINDY SZPITALNE

Materiały z których wykonywane są ściany i elementy kabiny to zazwyczaj wysokiej jakości austenityczna stal nierdzewna odporna na działanie środków czyszczących i odkażających stosowanych w standardach szpitalnych. Przed projektem i wykonaniem urządzenia wykonujemy dokładne analizy potrzeb budynku, zbieramy szczegółowe dane techniczne i proponujemy najlepsze rozwiązania dopasowane do oczekiwań klienta. Produkcja i montaż dźwigów szpitalnych,  zakończona zostaje badaniem poprawnego działania urządzenia wg. surowych kryteriów wewnętrznego systemu kontroli jakości. W przypadku jednostek służby zdrowia zaleca się urządzenia, w których wymiary kabiny wynoszą min. 1400mm × 2400mm. W windach szpitalnych stosowane są drzwi o szerokości min. 1100 mm, a całość ma minimalny udźwig Q=1600 kg. 

Windy elektryczne i hydrauliczne montowane w placówkach medycznych cechuje niezawodność, wysoki poziom bezpieczeństwa oraz łatwość obsługi. Ma to ogromne znaczenie w przypadku obiektów, gdzie kluczowy jest szybki transport pacjenta. W których placówkach medycznych znajdują się nasze dźwigi osobowe? Łódź jest jednym z miast, gdzie realizowaliśmy tego typu projekty.

Lift Łódź poleca dźwigi szpitalne:

  • o napędzie hydraulicznym (przy planowanej małej liczbie załączeń) 

  • bez maszynowni o napędzie elektrycznym (przy planowanej liczbie załączeń 180-240 na godzinę)

  • elektryczne z górna maszynownia (przy planowanej liczbie załączeń 180-240 na godzinę) 

Dźwigi osobowe dla niepełnosprawnych charakteryzują się komfortem użytkowania oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa. Tego typu urządzenia montujemy zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach komercyjnych. Małe windy osobowe dla niepełnosprawnych są bardzo często zamawiane przez placówki medyczne oraz instytucje państwowe. Zarówno urządzenia elektryczne, jak i hydrauliczne spełniają rygorystyczne normy jakościowe. Oprócz doradztwa w zakresie wyboru oferujemy również montaż i regularny serwis dźwigów.

WINDY DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Dźwigi osobowe przystosowane dla osób niepełnosprawnych cechują się wymiarami kabiny min.1100×1400 mm z drzwiami o szerokości min. 900 mm oraz udźwigiem min. 630 kg.

Lift Łódź poleca dźwigi osobowe dla osób niepełnosprawnych:

  • o napędzie hydraulicznym (przy planowanej małej liczbie załączeń)
  • bez maszynowni o napędzie elektrycznym (przy planowanej liczbie załączeń 180-240 na godzinę)
  • elektryczne z górna maszynownia (przy planowanej liczbie załączeń 180-240 na godzinę)

Dlaczego my?

Dlaczego warto?

01

Stabilna pozycja na rynku

Firma w zakresie dźwigowym prowadzi działalność od ponad 17 lat. Wykonaliśmy kilkaset realizacji, jesteśmy liderem lokalnego rynku.

02

Wykwalifikowana kadra

W zasobach firmowych zatrudniamy specjalistów w zakresie inżynierii dźwigowej, mamy własny dział montażu, konserwacji oraz pogotowia dźwigowego.

03

Sprawdzone rozwiązania

Od samego początku działalności ściśle współpracujemy w fabryką LIFT SERVICE S.A. w Lublinie. Dbamy o precyzyjną specyfikację oraz jakość dostarczanych produktów, co przeradza się w stabilną prace urządzeń oraz ich niezawodność.