Dźwigi elektryczne

WINDY ELEKTRYCZNE

Nowoczesne windy to urządzenia bez których trudno wyobrazić sobie współczesne budownictwo. Są nieodłączną częścią urbanistycznej architektury czyniąc ją przyjazną dla użytkowników i funkcjonalną. Oferujemy urządzenia najwyższej jakości, a duże zaplecze inżynierskie sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać wszystkim, nawet najbardziej wyrafinowanym oczekiwaniom klientów i architektów. Oferta dźwigów z napędem elektrycznym obejmuje zarówno układy z górną maszynownią stosowane w istniejących budynkach modernizowanych, jak też układy z maszynownią w szybie (tzw. dźwigi bez maszynowni) pozwalające na oszczędność przestrzeni budynku i dające duże możliwości konfiguracyjne i architektoniczne.

WINDY ELEKTRYCZNE BEZ MASZYNOWNI

  1. Dźwigi osobowe i towarowe z prawem jazdy osób towarzyszących w zakresie udźwigu do 6.000 kg i prędkości podnoszenia do v= 2,5 m/s wg. wymagań normy PN-EN 81.20/50
  2. W produkcji seryjnej dostępne są dźwigi elektryczne bez maszynowni typu MRL-LS w zakresie udźwigu od 450 kg do 3600 kg i prędkości podnoszenia do v = 1,6 m/s. Seria ta zawiera typowe i najczęściej stosowane rozwiązania dźwigów osobowych przydatne dla budownictwa mieszkaniowego, budynków użyteczności publicznej i szpitali. Program produkcji tej serii zawiera rozwiązania dźwigów dla osób niepełnosprawnych na wózkach oraz przewożenia łóżek szpitalnych. Dane techniczne oraz wytyczne budowlane dla tych dźwigów są dostępne na stronie www z w zakładce dane techniczne w katalogu: Dźwigi bez maszynowni elektryczne linowe. Aby uzyskać dostęp do rysunków w formacie „pdf” należy kliknąć na nr wybranego projektu z tabeli: Program produkcji dźwigów bez maszynowni MRL-LS.
  3. Dźwigi o parametrach z poza programu produkcji MRL-LS dostępne są na indywidualne zapytania po uzgodnieniu danych wejściowych i sprecyzowaniu oczekiwań klienta.
  4. Dźwigi z zaniżonym podszybiem lub nadszybiem wg. wymagań normy PN-EN81.21. Rozwiązania dostępne na indywidualne zapytania po sprecyzowaniu danych wejściowych i oczekiwań klienta. Dźwigi polecane do istniejących obiektów z ograniczeniami architektonicznymi.
  5. Dźwigi towarowe z prawem wstępu ludzi przy załadunku wg. PN-EN81.31 i dyrektywy maszynowej 2006/42/WE w zakresie udźwigu do 2000 kg i prędkości podnoszenia do v=1.0 m/s. Rozwiązania techniczne oraz wytyczne budowlane dostępne tylko na indywidulane zapytania. Dźwigi umożliwiają przewożenia ładunków bez obecności osób i są szczególnie polecane do przewożenia kontenerów i ładunków o wysokości większej niż 1,2 m

WINDY ELEKTRYCZNE Z MASZYNOWNIĄ GÓRNĄ LUB BOCZNĄ

  1. Dźwigi osobowe i towarowe (z prawem jazdy osób towarzyszących) w zakresie udźwigu do 6.000 kg i prędkości podnoszenia do v= 2,5 m/s wg. wymagań normy PN-EN 81.20
  2. W produkcji seryjnej odstępne są dźwigi z górną maszynownią w zakresie udźwigu od 320 kg do 3250 kg i prędkości podnoszenia do 1,0 m/s. Dźwigi z górną maszynownią instalowane są obecnie prawie wyłącznie w starych szybach w trybie modernizacji lub wymiany istniejących dźwigów. Typowe i najczęściej występujące rozwiązania dźwigów w istniejących szybach w Polsce dostępne na naszej stronie WWW w katalogu: DŹWIGI ELEKTRYCZNE (modernizacja i wymiana dźwigów w szybach istniejących). Aby uzyskać dostęp do rysunków (planimetrii dźwigu) w formacie PDF należy kliknąć na nr projektu z tabeli „PROGRAM MODERNIZACJI I WYMIANY DŹWIGÓW W ISTNIEJĄCYCH ZASOBACH”
  3. Dźwigi o parametrach z poza programu „MODERNIZACJI I WYMIANY DŹWIGÓW W ISTNIEJĄCYCH ZASOBACH” oraz dźwigi z boczną (dolną) maszynownią dostępne są na indywidualne zapytania po uzgodnieniu danych wejściowych i sprecyzowaniu oczekiwań klienta.

Dlaczego my?

Dlaczego warto?

01

Stabilna pozycja na rynku

Firma w zakresie dźwigowym prowadzi działalność od ponad 17 lat. Wykonaliśmy kilkaset realizacji, jesteśmy liderem lokalnego rynku.

02

Wykwalifikowana kadra

W zasobach firmowych zatrudniamy specjalistów w zakresie inżynierii dźwigowej, mamy własny dział montażu, konserwacji oraz pogotowia dźwigowego.

03

Sprawdzone rozwiązania

Od samego początku działalności ściśle współpracujemy w fabryką LIFT SERVICE S.A. w Lublinie. Dbamy o precyzyjną specyfikację oraz jakość dostarczanych produktów, co przeradza się w stabilną prace urządzeń oraz ich niezawodność.