Dźwigi specjalistyczne

Dźwigi dla ekipy straży pożarnej

  • Budowane wg PN-EN-81.72 wykonane jaki dźwigi bez maszynowni lub maszynownia. W zakresie udźwigu Q=630 kg do 2500 kg i prędkości podnoszenia do 2 m/s i wysokości podnoszenia do 100 m. Rozwiązania techniczne oraz wytyczne budowlane dostępne na indywidualne zapytania.

Dźwigi do przewożenia samochodów

  • Budowane jako dźwigi hydrauliczne towarowe z powiększona powierzchnią użytkową wg PN-EN-81.20/50 z uwzględnieniem specyfiki wykonania kabin dla przewożenia samochodów. Rozwiązania techniczne oraz wytyczne budowlane dostępne tylko na indywidualne zapytania.

Dźwigi towarowe z podchwytami

  • Budowane jako dźwigi hydrauliczne towarowe wg PN-EN 81.20/50 zastosowane podchwyty pod kabiną lub ramą mają za zadanie zapobiegać opadaniu kabiny przy załadunku. Rozwiązania techniczne oraz wytyczne budowlane dostępne tylko na indywidualne zapytania.

Dźwigi specjalistyczne

Dzisiaj w wielu gałęziach przemysłu jest potrzeba korzystania z dźwigów specjalistycznych. To urządzenia przeznaczone do realizowania najbardziej wymagających zadań związanych z pracą na wysokościach, montażem, prowadzeniem czynności konserwacyjnych czy naprawczych.

Naszą ofertę opracowaliśmy w taki sposób, aby odpowiadała na potrzeby specjalistów z różnych branż. Dzięki temu obsługujemy inwestycje stoczniowe, motoryzacyjne, energetyczne, budowlane oraz wiele innych. To możliwe, bo dysponujemy nowoczesnym i niezawodnym sprzętem. Poznaj nasze dźwigi specjalistyczne i przekonaj się, w jaki sposób możesz wykorzystać je dla swojego biznesu.

Oferta dźwigów do zadań specjalnych

Dźwigi specjalistyczne od dystrybutora Lift Łódź to urządzenia przeznaczone do realizacji różnych zadań. Jednak cel zawsze jest ten sam – ma być szybko, sprawnie i bezpiecznie. Jeśli właśnie tego oczekujesz od współpracy z nami, to polecamy skorzystanie ze sprawdzonych rozwiązań, które przygotowaliśmy!

Proponujemy trzy wersje dźwigów specjalistycznych, jednak powinieneś pamiętać o tym, że są one projektowane i wykonywane zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami inwestorów. Co to oznacza? Że szczegółową ofertę wraz z kosztorysem opracowujemy po poznaniu Twoich oczekiwań. Dzięki temu wiesz, że zyskujesz dokładnie taki sprzęt, jaki jest Ci potrzebny.

Do wyboru są dźwigi:

  • dla ekip straż pożarnych,
  • do przewożenia samochodów,
  • towarowe z pochwytami.

Każdy z nich odznacza się nieco inną konstrukcją i przeznaczeniem, a także udźwigiem. Poszczególne rozwiązania techniczne personalizujemy pod kątem potrzeb. Na uwagę zasługują takie funkcje jak zastosowanie pochwytów pod kabiną, które zapobiegają jej opadaniu podczas załadunku czy powiększona powierzchnia użytkowa zgodna z normą PN-EN-81.20/50.

O szczegóły wybranej oferty zapytaj doradcę z Lift Łódź – chętnie odpowiemy na Twoje pytania, doradzimy Ci, co wybrać i przedstawimy możliwości wraz z kosztorysem prac. Możesz liczyć na fachową i rzetelną obsługę!

Dlaczego my?

Dlaczego warto?

01

Stabilna pozycja na rynku

Firma w zakresie dźwigowym prowadzi działalność od ponad 17 lat. Wykonaliśmy kilkaset realizacji, jesteśmy liderem lokalnego rynku.

02

Wykwalifikowana kadra

W zasobach firmowych zatrudniamy specjalistów w zakresie inżynierii dźwigowej, mamy własny dział montażu, konserwacji oraz pogotowia dźwigowego.

03

Sprawdzone rozwiązania

Od samego początku działalności ściśle współpracujemy w fabryką LIFT SERVICE S.A. w Lublinie. Dbamy o precyzyjną specyfikację oraz jakość dostarczanych produktów, co przeradza się w stabilną prace urządzeń oraz ich niezawodność.