Systemy parkingowe

SYSTEMY PARKINGOWE

W związku z rosnącym zapotrzebowanie w naszym kraju na systemu parkingowe rozszerzyliśmy nasza ofertę o platformy parkingowe.

Dostarczamy kompleksową usługę w skład, której wchodzi dostawa, montaż, odbiory UDT, serwis i konserwacja platform umożliwiających optymalizację dostępnej przestrzeni garażowej w budownictwie deweloperskim.

Posiadamy wykwalifikowana kadrę inżynierską, montażową i serwisową, zaś doświadczenie w branży dźwigowej pozwala na zagwarantowanie wysokiej jakości świadczonych usług.

W naszej ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości, czołowych, polskich producentów, każdorazowo dopasowane do potrzeb inwestycji.

Wyróżniamy podstawowe typy platform: niezależne (dwu i czterostanowiskowe), zależne, wielopoziomowe i przesuwne. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.

Systemy parkingowe

Brak miejsc parkingowych na osiedlach, ograniczona przestrzeń w garażach podziemnych – problemy, które zna każdy. Jako deweloper czy zarządca nieruchomości musisz zatroszczyć się o to, aby maksymalnie wykorzystać powierzchnię przy budynku oraz pod nim. Jak to zrobić, aby na ograniczonym metrażu zaaranżować jeszcze więcej miejsc postojowych? Od pewnego czasu udaje się to zrobić niezwykle skutecznie, stosując ruchome platformy w kilku wersjach do wyboru. Chcesz poznać szczegóły? Chętnie przedstawimy Ci nasze pomysły oraz ofertę, z której skorzystało już wielu klientów w Polsce!

Niezawodne systemy parkingowe LIFT

Lift to zespół specjalistów, którzy od lat zajmują się  dźwigami i windami. Dynamicznie odpowiadamy na zmieniające się rynkowe potrzeby i chętnie podejmujemy wyzwania. Jednym z największych w ostatnim czasie stało się zagospodarowanie przestrzeni parkingowej w taki sposób, aby mieściła ona jak najwięcej pojazdów. W parkingach podziemnych i naziemnych można więc spotkać solidne konstrukcje naszego autorstwa, które spełniają wszelkie wymogi jakości, bezpieczeństwa oraz mają odbiory UDT.

Inwestycje obsługujemy kompleksowo – od projektu, przez dostawę i montaż, aż po konserwację platform. Chętnie porozmawiamy z Tobą o tym, jakie masz potrzeby, a potem zaproponujemy spersonalizowane rozwiązania. Możesz liczyć na wsparcie ekspertów – nasz zespół tworzą inżynierowie, doświadczeni serwisanci i montażyści więc masz pewność, że obsłużymy Cię zgodnie z najlepszymi standardami.

Dlaczego my?

Dlaczego warto?

01

Stabilna pozycja na rynku

Firma w zakresie dźwigowym prowadzi działalność od ponad 17 lat. Wykonaliśmy kilkaset realizacji, jesteśmy liderem lokalnego rynku.

02

Wykwalifikowana kadra

W zasobach firmowych zatrudniamy specjalistów w zakresie inżynierii dźwigowej, mamy własny dział montażu, konserwacji oraz pogotowia dźwigowego.

03

Sprawdzone rozwiązania

Od samego początku działalności ściśle współpracujemy w fabryką LIFT SERVICE S.A. w Lublinie. Dbamy o precyzyjną specyfikację oraz jakość dostarczanych produktów, co przeradza się w stabilną prace urządzeń oraz ich niezawodność.