Systemy parkingowe

SYSTEMY PARKINGOWE

W związku z rosnącym zapotrzebowanie w naszym kraju na systemu parkingowe rozszerzyliśmy nasza ofertę o platformy parkingowe.

Dostarczamy kompleksową usługę w skład, której wchodzi dostawa, montaż, odbiory UDT, serwis i konserwacja platform umożliwiających optymalizację dostępnej przestrzeni garażowej w budownictwie deweloperskim.

Posiadamy wykwalifikowana kadrę inżynierską, montażową i serwisową, zaś doświadczenie w branży dźwigowej pozwala na zagwarantowanie wysokiej jakości świadczonych usług.

W naszej ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości, czołowych, polskich producentów, każdorazowo dopasowane do potrzeb inwestycji.

Wyróżniamy podstawowe typy platform: niezależne (dwu i czterostanowiskowe), zależne, wielopoziomowe i przesuwne. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.

Dlaczego my?

Dlaczego warto?

01

Stabilna pozycja na rynku

Firma w zakresie dźwigowym prowadzi działalność od ponad 17 lat. Wykonaliśmy kilkaset realizacji, jesteśmy liderem lokalnego rynku.

02

Wykwalifikowana kadra

W zasobach firmowych zatrudniamy specjalistów w zakresie inżynierii dźwigowej, mamy własny dział montażu, konserwacji oraz pogotowia dźwigowego.

03

Sprawdzone rozwiązania

Od samego początku działalności ściśle współpracujemy w fabryką LIFT SERVICE S.A. w Lublinie. Dbamy o precyzyjną specyfikację oraz jakość dostarczanych produktów, co przeradza się w stabilną prace urządzeń oraz ich niezawodność.