Sterowanie dźwigów

STEROWANIE DŹWIGÓW

W naszej ofercie posiadamy kompletne i energooszczędne sterowania dźwigowe produkcji LIFT SERVICE S.A. Nowoczesne sterowania zapewniają optymalną pracę urządzeń, pozwalają na szybką diagnostykę, ich modułowa budowa zezwala na modernizację, dostosowanie do nowych potrzeb użytkowników. Sterowanie to układ, który bezpośrednio wpływa na komfort podróżowania windami. Oferowane produkty wyposażone są w komponenty renomowanych producentów, zapewniają łatwą obsługę przez konserwatora, wbudowany sterownik pozwala na postawienie diagnozy i ułatwia przeprowadzenie skutecznej naprawy, tak by zminimalizować czas postoju urządzenia.

Dlaczego my?

Dlaczego warto?

01

Stabilna pozycja na rynku

Firma w zakresie dźwigowym prowadzi działalność od ponad 17 lat. Wykonaliśmy kilkaset realizacji, jesteśmy liderem lokalnego rynku.

02

Wykwalifikowana kadra

W zasobach firmowych zatrudniamy specjalistów w zakresie inżynierii dźwigowej, mamy własny dział montażu, konserwacji oraz pogotowia dźwigowego.

03

Sprawdzone rozwiązania

Od samego początku działalności ściśle współpracujemy w fabryką LIFT SERVICE S.A. w Lublinie. Dbamy o precyzyjną specyfikację oraz jakość dostarczanych produktów, co przeradza się w stabilną prace urządzeń oraz ich niezawodność.