Sterowanie dźwigów

STEROWANIE DŹWIGÓW

W naszej ofercie posiadamy kompletne i energooszczędne sterowania dźwigowe produkcji LIFT SERVICE S.A. Nowoczesne sterowania zapewniają optymalną pracę urządzeń, pozwalają na szybką diagnostykę, ich modułowa budowa zezwala na modernizację, dostosowanie do nowych potrzeb użytkowników. Sterowanie to układ, który bezpośrednio wpływa na komfort podróżowania windami. Oferowane produkty wyposażone są w komponenty renomowanych producentów, zapewniają łatwą obsługę przez konserwatora, wbudowany sterownik pozwala na postawienie diagnozy i ułatwia przeprowadzenie skutecznej naprawy, tak by zminimalizować czas postoju urządzenia.

Kompletne sterowania dźwigowe

Wiemy, jak ważne dla komfortu i bezpieczeństwa współczesnych użytkowników, a także dla wydajnej i ciągłej pracy Twojego przedsiębiorstwa są sprawnie działające urządzenia dźwigowe. Jeśli potrzebujesz systemów do sterowania nimi, to skontaktuj się z nami. Gwarantujemy, że nasz asortyment w pełni odpowie na konkretne potrzeby, bo jest rozbudowany i ulepszany przez zespół specjalistów.

Pod marką LIFT Łódź powstają wysokiej jakości, oryginalne i energooszczędne części do sterowania dźwigowego. Doskonale nadają się do wyposażania wind w budynkach usługowych, przemysłowych i oczywiście mieszkalnych. O tym, że warto w nie zainwestować świadczą opinie naszych zadowolonych klientów. Jeśli chcesz poznać możliwości, a także korzyści wynikające ze współpracy z nami – zapraszamy do rozmowy! Nasi doradcy merytorycznie i fachowo odpowiedzą na Twoje wątpliwości, dostarczając Ci rozwiązania skrojone na miarę.

Oryginalne systemy dźwigowe w Lift Łódź

Oferujemy wyłącznie oryginalne systemy dźwigowe, które charakteryzują się modułową budową. Wdrożenie takich nowoczesnych elementów sterowania w windach gwarantuje optymalizację ich pracy, jak również łatwiejszy dostęp konserwatorski. Oznacza to, że w razie usterki czy konieczności przeprowadzenia prac diagnostycznych nie będzie żadnych trudności z dostępem do uszkodzonej części. Aby jeszcze bardziej usprawnić prace serwisowe, sterowniki zostały zaprogramowane do sygnalizowania błędów, co:

  • przyspiesza postawienie diagnozy i zlokalizowanie usterki,
  • pozwala szybciej i bardziej precyzyjnie zaplanować oraz przeprowadzić prace serwisowe,
  • minimalizuje czas, w którym winda jest wyłączona z użytku.

Znamy się na dźwigach i wiemy, co zrobić, aby windy w budynkach mieszkalnych, przemysłowych czy użytkowych działały bez zarzutu. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby poprawić komfort użytkowników, wpłynąć na ich bezpieczeństwo oraz zadbać o dobry stan techniczny urządzeń, poznaj bliżej nasze sterowanie dźwigów. Produkty LIFT Łódź to gwarancja wysokiej jakości potwierdzonej odpowiednimi atestami.

Dlaczego my?

Dlaczego warto?

01

Stabilna pozycja na rynku

Firma w zakresie dźwigowym prowadzi działalność od ponad 17 lat. Wykonaliśmy kilkaset realizacji, jesteśmy liderem lokalnego rynku.

02

Wykwalifikowana kadra

W zasobach firmowych zatrudniamy specjalistów w zakresie inżynierii dźwigowej, mamy własny dział montażu, konserwacji oraz pogotowia dźwigowego.

03

Sprawdzone rozwiązania

Od samego początku działalności ściśle współpracujemy w fabryką LIFT SERVICE S.A. w Lublinie. Dbamy o precyzyjną specyfikację oraz jakość dostarczanych produktów, co przeradza się w stabilną prace urządzeń oraz ich niezawodność.