Montaż
dźwigów

Już od lat firma LIFT ŁÓDŹ dostarcza kompleksowe rozwiązania dźwigowe.
Doskonale znamy potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, dlatego też wszystkie rozwiązania dopasowujemy do ich indywidualnych życzeń i potrzeb.

Zobacz szczegóły
Serwis i pogotowie dźwigów

Firma świadczy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zainstalowanych przez siebie urządzeń z zapewnieniem wszystkich części i podzespołów. Świadczymy usługę pogotowia dźwigowego 24/7.
Chcesz zgłosić awarię?
tel. 42 203 69 16

Zobacz szczegóły
Konserwacja dźwigów

Nasza firma wykonuje usługi konserwacyjne Wszystkich urządzeń dźwigowych i platform dla niepełnosprawnych. Przeglądy konserwacyjne urządzeń dźwigowych są wykonywane zgodnie z instrukcją konserwacji oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami Urzędu Dozoru Technicznego

Zobacz szczegóły

Jak możemy pomóc

Zakres usług

Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Świadczymy usługi w zakresie:

  • konserwacja dźwigów
  • pogotowie dźwigowe
  • serwis i naprawa dźwigów
  • ekspertyzy techniczne
  • resurs
  • sprzedaż części zamiennych i komponentów
  • szkolenia

Dysponujemy własną kadrą konserwatorów oraz profesjonalnym centrum zgłoszeń z rejestracją połączeń, które przekierowuje nawiązywane połączenie bezpośrednio do konserwatora pełniącego dyżur.

Dlaczego my?

Dlaczego warto?

01

Stabilna pozycja na rynku

Firma w zakresie dźwigowym prowadzi działalność od ponad 17 lat. Wykonaliśmy kilkaset realizacji, jesteśmy liderem lokalnego rynku.

02

Wykwalifikowana kadra

W zasobach firmowych zatrudniamy specjalistów w zakresie inżynierii dźwigowej, mamy własny dział montażu, konserwacji oraz pogotowia dźwigowego.

03

Sprawdzone rozwiązania

Od samego początku działalności ściśle współpracujemy w fabryką LIFT SERVICE S.A. w Lublinie. Dbamy o precyzyjną specyfikację oraz jakość dostarczanych produktów, co przeradza się w stabilną prace urządzeń oraz ich niezawodność.