Dźwigi towarowe

DŹWIGI TOWAROWE

Dźwigi budowane wg normy PN-EN81.1. oraz PN-EN81.2 mogą służyć do przewożenia towaru któremu towarzyszą ludzie. Dźwigi towarowe winny jednak uwzględniać specyfikę przewożonych towarów jak warunki środowiskowe pracy.

Zamawiający winien podać dane takie jak:

  1. Max gabaryty ładunku, masę i wymiary wózka służąca do załadunku, max. masę jednorazowego towaru na wózku, max. udźwig przewożonych towarów w kabinie.
  2. Wymagany stopień ochrony IP dla instalacji dźwigowej.
  3. Temperatura pracy.
  4. Zapylenie.
  5. Wymagania sanitarne.

Niezawodne windy towarowe magazynowe

Każdy dźwig towarowy musi być dostosowany do specyfiki danego obiektu oraz charakterystyki transportowanego towaru. Montowane przez nas rozwiązania znajdują zastosowanie w halach, magazynach, sklepach oraz zakładach produkcyjnych. Współpracujemy z klientami działającymi w różnych branżach. Gdzie pracują projektowane przez nas windy towarowe? Łódź to jedno z miast, w którym zrealizowaliśmy wiele tego typu zleceń. Obsługujemy zarówno małe firmy, jak i duże inwestycje. Wiedza, doświadczenie oraz doskonale przygotowane zaplecze techniczne pozwalają nam utrzymać najwyższe standardy jakościowe.

Podejmując się realizacji zlecenia, proponujemy naszym klientom kompleksową współpracę. Najpierw poznajemy specyfikę obiektu. W ten sposób możemy określić potrzeby oraz ograniczenia, jakie stawia dane miejsce. Na tej podstawie dobieramy rozwiązania idealnie dopasowane do specyfiki zakładu. Taka procedura daje gwarancję, że zaprojektowane windy towarowe magazynowe będą spełniać swoje zadanie, gwarantując bezpieczeństwo i wydajność podczas pracy. Przed oddaniem do użytku każdy dźwig towarowy przechodzi serię testów. To daje nam pewność, że urządzenie jest gotowe do realizacji określonych zadań. Uzupełnieniem naszej oferty są windy towarowo osobowe.

Obok projektowania rozwiązań skrojonych na miarę potrzeb, zajmujemy się również montażem dźwigów oraz ich naprawą i regularnym serwisowaniem. Zdajemy sobie sprawę, że windy towarowe magazynowe pracują w szczególnie trudnych warunkach i są narażone na ponadnormatywną eksploatację. Dlatego proponujemy kompleksowe wsparcie, dzięki któremu urządzenia zachowują perfekcyjny stan i bezawaryjność nawet pomimo intensywnego użytkowania.

Dlaczego my?

Dlaczego warto?

01

Stabilna pozycja na rynku

Firma w zakresie dźwigowym prowadzi działalność od ponad 17 lat. Wykonaliśmy kilkaset realizacji, jesteśmy liderem lokalnego rynku.

02

Wykwalifikowana kadra

W zasobach firmowych zatrudniamy specjalistów w zakresie inżynierii dźwigowej, mamy własny dział montażu, konserwacji oraz pogotowia dźwigowego.

03

Sprawdzone rozwiązania

Od samego początku działalności ściśle współpracujemy w fabryką LIFT SERVICE S.A. w Lublinie. Dbamy o precyzyjną specyfikację oraz jakość dostarczanych produktów, co przeradza się w stabilną prace urządzeń oraz ich niezawodność.